lukostreľnica ladce

Členstvo v klube

Tréningy lukostreleckého klubu ELÁN sú celoročne, trénuje sa 2x týždenne od apríla do novembra na lukostrelnici pod horou Butkov a v zime 1-2x v telocvični v Ladcoch.

Členský poplatok na 1 mesiac pre dospelého je 40. Pre dieťa do 15 rokov je 30€ na 1 mesiac.

V úvode vám vieme luk požičať, neskôr vám ho pomôžeme zabezpečiť prostredníctvom prvého a najväčšieho lukostreleckého obchodu LUK.sk ktorý založil a vedie tréner Michal Velčík, predseda klubu ELÁN. Členom sa môže stať každý záujemca starší ako 9 rokov, ktorý má fyzické a psychické schopnosti na streľbu z luku. Vítané sú deti, dospelí aj seniori, rovnako je to šport aj pre ženy.

Ak sa prihlásite za člena klubu, tréningy lukostreľby budú pravidelne pod vedením člena klubu a trénera Romana Cahela a to celoročne (aj v zime v telocvični) a to 2-3x za týždeň, z toho 1-2x cez víkend, tréner Michal Velčík bude robiť niekoľko odborných lukostreleckých seminárov lukostreľby v priebehu roka a bude aj na prvom tréningu spojenom s náborom nových členov, môžete sa dozvedieť o lukostreľbe viac, podelí sa s vami so skúsenosťami s 25 rokov súťažnej olympijskej lukostreľby, techniky a trénovania.

Členský poplatok je 30€ pre deti a 40 pre dospelých na mesiac. Treba mať vlastný luk a šípy, na prvé tréningy vám ich vieme požičať a do budúcna vám vieme s lukostreleckou výbavou pomôcť, predseda klubu Ing. Michal Velčík vedie 1. lukostrelecký obchod www.LUK.sk alebo sa môžete dohodnúť priamo s trénerom Romanom a ten vám ju celú pomôže zabezpečiť a nastaviť.

O tréningových časoch počas týždňa a víkendov sa informujte na tel. čísle: 0904 999 799 (Roman Cahel)

Na strelnici nie je signál, preto prípadne volajte aj na telefónne číslo: 0948 18 38 18